RDCS - Drukarnia Suwałki
Strona GłównaKoszykUsługi Konta Kontakt

RDCS - Drukarnia Suwałki
RDCS - Drukarnia Suwałki

O Firmie » Regulamin zakupów i warunki

   REGULAMIN ZAKUPÓW W RDCS Sitodruk

1. O firmie

Sitodruk s.c. prowadzi sprzedaż w Internecie, za pośrednictwem sklepu internetowego  www.rdcs.pl należącego do:

SITODRUK s.c.
B.Burba, T.Burba, G.Pietrzak

ul. Przytorowa 19
16-400 Suwałki
NIP: 844-10-06-935
REGON: 790013077

zwanego dalej: RDCS

2. Realizacja zamówienia
1* Zamówienia przyjmowane są przez formularz zamówienia umieszczony na stronie sklepu rdcs.pl przez 24h na dobę,  a także przez bezpośrednie zamówienie e-mail lub telefoniczne.
2* Do realizacji zamówienia konieczne jest podanie pełnego adresu dostawy, oraz danych kontaktowych (imię, nazwisko, firma, e-mail, telefon).
3* Firma RDCS zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia w przypadku podania nieprawidłowych, niepełnych lub błędnych danych.
4* Zawarcie umowy kupna-sprzedaży pomiędzy Klientem oraz Sprzedającym odbywa się w momencie otrzymania przez Klienta wiadomości e-mail od sklepu rdcs.pl.
5* Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w RDCS lub u dostawców sklepu. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem, Firma RDCS skontaktuje się z Klientem, który podejmie decyzje o sposobie realizacji zamówienia (wydłużenie czasu oczekiwania, częściowa realizacja lub anulowanie całości zamówienia).
6* Zamówienia będą realizowane według kolejności zgłoszeń.
7* Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu lub wycofać złożone zamówienie do momentu ostatecznego potwierdzenia . Wprowadzenie powyższych zmian jest możliwe przez kontakt z firmą RDCS, pocztą elektroniczną: biuro@rdcs.pl lub telefonicznie: (87) 566 66 92  (pn-pt 8.00-15.45).
8* Zamówiony produkt zostanie zarezerwowany dla Państwa na okres 5 dni. Jeżeli w ciągu tego czasu nie otrzymamy od Państwa przelewu, zamówienie zostanie anulowane.
9* W przypadku gdy Klient nie zrealizował płatności za zamówiony przez niego towar pomimo jego zatwierdzenia, RDCS zastrzega sobie prawo do natychmiastowego anulowania i nie realizacji kolejnych zamówień, które zostały złożone przez tego Klienta. Brak realizacji przez RDCS kolejnych zamówień złożonych przez tego Klienta, wiążący się również ze zwrotem wpłaconej przez niego kwoty za te zamówienia, będzie mieć miejsce aż do chwili realizacji zaległej płatności.


3. Ceny w RDCS

Wszystkie produkty oferowane w srdcs.pl są cenami  netto i nie zawierają podatek VAT.Dopiero cena końcowa na formularzu zamówienia jest ceną brutto, zawierającą podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez Klienta zamówienia. Firma RDCS zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie.
Firma RDCS posiada specjalną ofertę dla klientów osiągających  znaczne obrotu.
Celem ustalenia szczegółów transakcji prosimy o kontakt telefoniczny:
(87) 566 66 92  (pn-pt 8.00-15.45), a także pocztą elektroniczną: grzegorz@rdcs.pl
Złożenie zamówienia przez Klienta przy podanych danych firmy (obowiązujący NIP) jest równoznaczne z upoważnieniem do wystawienia faktury bez konieczności uzyskania jego podpisu.


4. Płatności

Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:

 • Przelew bankowy (Klient reguluje należność za zamówione towary tradycyjnym przelewem bankowym na rachunek firmy RDCS)
 • Numer rachunku bankowego firmy RDCS:

  Bank Zachodni WBK
  81 1090 2776 0000 0006 8600 7576
  Sitodruk s.c.
  ul. Przytorowa 19
  16-400 Suwałki

 • Płatność kartą kredytową lub e-przelewem - transakcję realizuję system platnosci.pl   (uruchomienie wkrótce)

 • Płatność przy odbiorze: tylko po wcześniejszym ustaleniu

 • Płatność gotówką, w siedzibie Firmy, w Suwałkach.


5. Dostawa

 1. Termin otrzymania przesyłki, to czas realizacji plus przewidywany czas dostawy. Przy każdym towarze podany jest czas realizacji zamówienia. Jest to czas, który upływa od złożenia zamówienia do chwili wysłania zamówionych towarów ze sklepu, przy czym uwzględniane są tu tylko dni robocze. Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości, tzn. po upływie czasu najdłuższego z podanych.
 2. Przesyłki dostarcza firma kurierska oraz Poczta Polska. Możliwy jest również odbiór osobisty.
 3. Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez Klienta i określony w zamówieniu sposób.
 4. Nie mamy żadnych ukrytych kosztów
 5. Nie wysyłamy paczek ekonomicznych.
 6. Przy jakichkolwiek problemach z rejestracją honorujemy zamówienia wysłane na adres e-mail: biuro@rdcs.pl
 7. Przy zamówieniach hurtowych istnieje możliwość negocjacji ceny.


6. Reklamacje

W przypadku stwierdzenia uszkodzeń mechanicznych, powstałych podczas dostawy,klient jest zobowiązany do spiasania protokołu uszkodzeń w obecności kuriera, następnie odesłać uszkodzony towar pod adres:

Sitodruk s.c.
ul. Przytorowa 19
16-400 Suwałki

Reklamacji nie podlegają:
- towary rozpakowane i uszkodzone przez Klienta, nie spisane w protokole uszkodzeń przez Kuriera
- towary pełnowartościowe, prawidłowo wykonane, ale "klient się rozmyslił" oraz w przypadku druku -"inne" niż Klient myślał

RDCS nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Do odsyłanego towaru należy dołączyć fakturę. Reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 3 dni od daty otrzymania przez RDCS przesyłki z reklamowanym produktem. W przypadku uzasadnionej reklamacji, towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania nakładu), RDCS zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.


7. Ochrona danych osobowych

Składając zamówienie, Klient świadomie zgadza się na przetwarzanie i wykorzystywanie jego danych osobowych w celu realizacji zamówienia. Dane te nie są przetwarzane ani wykorzystywane w żadnym innym celu. Dane osobowe umieszczone w bazie danych firmy RDCS są przetwarzane wyłącznie dla jego potrzeb, nie są i nie będą też udostępniane innym podmiotom. Dane te są gromadzone z należytą starannością i odpowiednio chronione przed dostępem do nich przez osoby do tego nieupoważnione, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883). Klient ma prawo wglądu do swoich danych, do ich korekty oraz żądania zaprzestania ich wykorzystywania. Dane można przeglądać oraz zmieniać po zalogowaniu do sklepu.

Składając zamówienie Klient akceptuje powyższy regulamin.

Copyright © 2011 RDCS. All Rights Reserved
  Tworzenie stron internetowych ONAVI & KANET.EU