RDCS - Drukarnia Suwałki
Strona GłównaKoszykUsługi Konta Kontakt

RDCS - Drukarnia Suwałki
RDCS - Drukarnia Suwałki

REKLAMA » Grafika samochodowa

Czy warto oklejać auto?
Reklama na pojazdach jest jedną z najtańszych form reklamy. Odpowiednio oznakowany samochód potrafi skutecznie przyciągnąć wzrok przechodniów jak i innych uczestników ruchu drogowego. Doświadczenie i kreatywność naszej firmy jest gwarancją tego, że każdy projekt wykonany przez nas będzie spełniał oczekiwania Klienta.

Jak to robimy?
Podstawowe techniki stosowane do wykonania grafiki na pojazdach to kolorowa folia samoprzylepna wycinana komputerowo, lub druk solventowy. Reklama na pojazdach jest w szczególny sposób narażona na niekorzystne warunki atmosferyczne. Stosujemy wyłącznie specjalistyczną folię samochodowa dzięki czemu udzielamy gwarancję na wykonaną usługę (jeśli Klient posiada ograniczony budżet i życzy sobie “najtaniej” wykonać pracę, rezygnujemy ze specjalistycznych folii oraz laminowania, przez co skracamy również gwarancję na usługę). Oklejone przez nas samochody (wersja eksklusiv) można bez obaw myć także w myjniach automatycznych. W oparciu o projekt i budżet przeznaczony na wykonanie reklamy,  przygotowujemy dokładny kosztorys.

Jeśli chcesz okleić również okna
ale mieć widoczność od wewnątrz - stosujemy specjalną folię (One Way Vision), która posiada właśnie takie właściwości. W zależności od potrzeb Klienta może to być folia bardzo tania (chińska) lub renomowanej firmy np. 3M

Cena: ustalenia indywidualneCopyright © 2011 RDCS. All Rights Reserved
  Tworzenie stron internetowych ONAVI & KANET.EU