RDCS - Drukarnia Suwałki
Strona GłównaKoszykUsługi Konta Kontakt

RDCS - Drukarnia Suwałki
RDCS - Drukarnia Suwałki

REKLAMA » Flagi, windery » Flagi firmowe cyfrowe i sitodrukowe

cyfrowe i sitodrukowe
Flagi firmowe
na zewnątrz
Wkręty do WINDERÓW
związane z flagami i winderami
Galeria - zdjęcia

Flagi firmowe cyfrowe i sitodrukowe

Twoja flaga powinna być zaprojektowana przez profesjonalnego grafika, aby spełniła swoją rolę i komponowała się do całości wizualnej firmy. Możesz przesłać do nas gotowy projekt flagi (wykonany przez swojego grafika) na odpowiednim nośniku lub skorzystać z usług naszej firmy. Flagi wykonujemy dwoma metodami: sitodrukiem oraz drukujemy cyfrowo. Pierwszą metodę powinieneś wybrać kiedy potrzebujesz minimum 10 flag i zależy Ci na większej trwałości, drugą metodę - gdy potrzebujesz nawet 1 sztukę. Przy metodzie cyfrowej wydrukujesz tzw. Fotoflagę - dowolne zdjęcie (np. ukochanej teściowej) i to 1 sztukę!.
Większość naszych klientów pyta o TYPOWY WYMIAR flagi: nie ma czegość takiego, ale najchętniej i najczęściej kupowanym wymiarem jest: 130cm x 350cm (zdj. niżej - flagi firmy BAWI S.A. z Białegostoku)Flagi produkowane są z wysokiej jakości dzianiny poliestrowej specjalnie przygotowanej pod nadruk (stabilizacja termiczna 210°C, apretura). Dzianina ta jest wysoce odporna na działanie czynników atmosferycznych z pormieniami UV włącznie. Jest wytrzymała mechanicznie, trudno nasiąka i ma niski poziom absorpcji co skutecznie chroni flagę przed powstawaniem zabrudzeń.
W zależności od potrzeb używamy dzianiny różnych splotów od 90-160 g/m2. Nasze flagi są solidnie obszyte i mają przymocowane karabinki z tworzywa sztucznego do zamocowania flagi na maszcie.


Pranie i dbanie o flagi: Nie wystarczy wywiesić flagi, aby ogłosić swoje zwycięstwo - trzeba o nią dbać, bo brudna flaga to antyreklama. Nasze flagi są łatwe w konserwacji. Wystarczy regularnie zdejmować je z masztów i prać w ogólnie dostępnych środkach piorących, w temperaturze 50-70°C. Z pewnością sprzyjać to będzie przedłużeniu ich żywotności. Zalecamy pranie raz w miesiącu!!

Poniżej przykłady:
PRIBO
- typowa, PWST - pozioma, Betonex - z tunelami
SALAG, ZWM - na specjalne życzenie Klienta (nietypowy wymiar i sposób mocowania flagi))
Copyright © 2011 RDCS. All Rights Reserved
  Tworzenie stron internetowych ONAVI & KANET.EU