RDCS - Drukarnia Suwałki
Strona GłównaKoszykUsługi Konta Kontakt

RDCS - Drukarnia Suwałki
RDCS - Drukarnia Suwałki

DRUKARNIA » Koperty firmowe » C6 (162x114) samoklejąca

samoklejąca
C6 (162x114)
samoklejąca/pasek HK
DL (110x220)
pasek HK
C5 (229x162)
pasek HK
C4 (324x229)

C6 (162x114) samoklejąca

Koperty firmowe w dobie masowej sprzedaży wysyłkowej to nie tylko miły dodatek, w którym Twój klient otrzymuje Twoje dokumenty (np. faktury). To pierwsza forma reklamy, którą otrzymuje Twój klient, zanim sprawdzi jej zawartość. Przy wielu przesyłkach reklamowych, jakie przysyłane są do firm, dobry nadruk może przekonać do zajrzenia do wewnątrz koperty. Możliwość zadruku full kolor koperty na pewno pozwala na przeniesienie na kopertę ciekawego projektu.

Format: C6 (162 x 114 mm)

Kolorystyka: 4/0 full kolor CMYK
Druk w full kolorze pozwala na dowolne zaprojektowanie koperty, loga firmy, zdjęcia itp. Nadruk możliwy jest tylko po stronie adresowej. Projekt i zamysł zależy już od Państwa inwencji. Proszę pamiętać tylko o pozostawieniu miejsca na dane adresowe i stemple pocztowe.

Pole zadruku: 152 x 99 mm

Papier: offset 80g
Koperty drukowane są na bielonym papierze offsetowym 80g. co zapewnia dobre odwzorowanie kolorystyczne. Koperty otwierane są z góry.

Okienko adresowe - opcja - 30,00 zł/1000 szt
Możliwe jest dodanie okienka w kopercie. Umożliwia ono podejrzenie zawartości koperty, a przede wszystkim wykorzystania dokumentu wewnątrz do zaadresowania koperty. Okienko zrobione jest z przezroczystej folii naklejonej po wewnętrznej stronie koperty. Znajduje się w prawym dolnym rogu strony adresowej.

Klejenie: Samoklejące (SK)
Skrzydełka koperty pokryte są specjalną warstwą kleju, umożliwiającą jej zamknięcie.Koperty są wysyłane do Państwa z odpowiednio złożonymi skrzydełkami. Ułatwia to wydrukowanie na nich danych adresowych, bez zabrudzenia drukarki klejem.

Nakład: 1000/2000/5000 sztuk

ZAMÓWIENIE (ceny netto)
Aby móc złożyć zamówienie lub zobaczyć cenę musisz się ZALOGOWAĆ.

Copyright © 2011 RDCS. All Rights Reserved
  Tworzenie stron internetowych ONAVI & KANET.EU